-1.7 C
Sandomierz
środa, 29 listopada, 2023
REKLAMA
Strona głównaInwestycjeW nowej lokalizacji i w nowej wizualizacji. Poczta w Zawichoście uroczyście otwarta  

W nowej lokalizacji i w nowej wizualizacji. Poczta w Zawichoście uroczyście otwarta  

Mieszkańcy Zawichostu od pierwszego marca mogą korzystać z usług nowoczesnej placówki pocztowej. Dziś, z udziałem parlamentarzystów, samorządowców, władz i pracowników Poczty Polskiej, placówka została uroczyście otwarta.


Wnętrze nowej siedziby poczty w Zawichoście zaprojektowano w oparciu o nowoczesną wizualizację. Zastosowano rozwiązania zapewniające wysoką jakość i komfort obsługi. Jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znacznie poprawił się komfort pracy pracowników.

REKLAMA
PILKINGTON

Placówka pocztowa będzie dla mieszkańców olbrzymim wsparciem, podkreśliła Anna Krupka. Wiceminister sportu i turystyki przypomniała, że obecna władza stawia na zrównoważony rozwój.

Uroczystości jak otwarcie poczty, w Zawichoście było w ostatnim czasie całkiem dużo, mówiła posłanka Agata Wojtyszek, podkreślając tym samym szybki rozwój gminy i satysfakcję ze wspierania inicjatyw miejscowego samorządu.

REKLAMA

Marek Kwitek poseł na Sejm wyraził zadowolenie, że w Zawichoście poczta nie tylko nie została zlikwidowana ale zyskała nowe lokum i dzięki temu zwiększyła paletę usług i świadczeń.

W imieniu samorządu i mieszkańców słowa podziękowania dla parlamentarzystów oraz władz spółki za nową siedzibę dla poczty skierowała Katarzyna Kondziołka, burmistrz Zawichostu.

Poczta w nowej siedzibie spełnia oczekiwania klientów.
Mieszkanka Zawichostu

Mieszkaniec gminy Zawichost wysyłał list i korzystał z usługi finansowej. Uznał, że jedynym mankamentem nowej lokalizacji jest zbyt mały parking.

Na poczcie w Zawichoście można m.in. wysłać kartki, listy, paczki, skorzystać z usług finansowych, czy kupić znaczki. Ponadto założyć bezpłatne konto w Banku Pocztowym, wziąć kredyt lub wykupić ubezpieczenie. W samoobsługowej strefie handlu można zakupić: kartki, koperty, prasę, książki, artykuły biurowe, upominki i artykuły dla dzieci i młodzieży.
Właśnie te ostatnie, zakupione przez uczestników uroczystości zostaną przekazane mieszkańcom domu dziecka w Łoniowie.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

spot_img
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.info
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.infohttps://stv.info/
Dziennikarz STV.INFO. Z mediami związany prawie całe życie. Przez kilkanaście lat redaktor naczelny "Wiadomości Świętokrzyskich"
REKLAMA
NOVIS24PL

OBSERWUJ NAS

7,808PolubieniaLubię to
147ObserwującyObserwuj
859SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
opady śniegu
-1.7 ° C
0.4 °
-1.9 °
84 %
3.6kmh
57 %
śr.
-3 °
czw.
-0 °
pt.
-0 °
sob.
-1 °
niedz.
-3 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE