Strona głównaSportGładka wygrana Klimontowianki. Stal Kunów bez argumentów

Gładka wygrana Klimontowianki. Stal Kunów bez argumentów

Klimontowianka – Stal Kunów 3:0 (0:0)
Bramki: Chmiel 47’, Sajenko 50’, Ferens 57’

Klimontowianka gładko pokonała Stal Kunów i tym samym potwierdziła dobrą dyspozycję w tej rundzie. Przez pierwsze 45 min. Stal skutecznie się broniła. Po przerwie gospodarze już w 47 min. za sprawą Chmiela objęli prowadzenie. Licznie zgromadzeni kibice jeszcze celebrowali pierwszą bramkę ich drużyna prowadziła 2:0 po golu Sajenki. Trzecią bramkę dla Klimontowianki zdobył Ferens.

Wydawało się, że kolejne gole dla miejscowych są kwestią czasu. Niestety piłkarzy Klimontowianki zawodziła precyzja lub na posterunku był bramkarz zespołu z Kunowa.

PILKINGTON

Gospodarze praktycznie całą drugą połowę grali w przewadze jednego piłkarza, po tym jak arbiter ukarał czerwoną kartką grającego szkoleniowca zespołu gości Marcina Dynarka.