24.1 C
Sandomierz
środa, 19 czerwca, 2024
REKLAMA
Strona głównaWYBORY SAMORZĄDOWE 2024Katarzyna Bińczak kandydatka Trzeciej Drogi do Rady Powiatu Opatowskiego

Katarzyna Bińczak kandydatka Trzeciej Drogi do Rady Powiatu Opatowskiego

Materiał wyborczy KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni

Katarzyna Bińczak to absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest kwalifikowaną pielęgniarką, specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Pracuje w Szpitalu Powiatowym w Opatowie i w Staszowie. Prowadzi też własną firmę. Jest również wykładowcą w szkole policealnej na kierunku opiekun medyczny.

Katarzyna Bińczak organizowała i organizuje wiele przedsięwzięć dla społeczności lokalnej, jak chociażby opatowskie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktywnie działa w Związku Harcerstwa Polskiego.

REKLAMA
PILKINGTON

w nadchodzących wyborach samorządowych jestem kandydatką do Rady Powiatu Opatowskiego z ramienia KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni.

✓ Okręg wyborczy nr 1
✓ Pozycja 2

REKLAMA -->

Moje hasło wyborcze to
„Razem ponad podziałami”

Dla wielu z nas polityka to schematy, wyodrębnione poglądy czy współzawodnictwo. Osobiście nie postrzegam jej jako bariery, ale przede wszystkim jako ludzie, wspólne działanie i zmiana w otoczeniu na lepsze. Jako wykształcona i pracująca pielęgniarka, każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby moim pacjentom zapewnić komfort oraz dbać o poprawę stanu ich zdrowia. Swoim uczniom staram się wpajać systematyczność, dokładność i chęć rozwoju siebie. Dlatego, że sama cechuję się takimi walorami.

Wieloletni wolontariat w Hufcu ZHP Opatów pozwolił mi dostrzec problemy z jakimi boryka się tutejsza młodzież. W moim zamierzeniu leży również zapewnienie im progresu na terenie ich miejsca zamieszkania.

Jako żona, matka i przyjaciółka zawsze jestem otwarta na rozmowę i pomoc moim bliskim. Niezłomnie walczę o swoje przekonania i niesienie pomocy dla osób które tego potrzebują.

W swoim Programie wyborczym chciałabym położyć nacisk na aspekty, które najbardziej mnie nurtują:

  • Zwiększenie liczby łóżek w  ZOL znajdującego się przy Szpitalu św. Leona w Opatowie poprawi to dostępność do świadczeń opieki długoterminowej.
    Pozwoli również na odzyskanie możliwie jak największej sprawności fizycznej i samodzielności osobom, które nie wymagają hospitalizacji, mają ukończony proces leczenia szpitalnego, ale ze względu na zły stan zdrowia oraz trudną sytuację rodzinną nie mogą pozostać w swoim środowisku domowym. Osoby te nadal wymagają całodobowej, specjalistycznej opieki, pielęgnacji a także rehabilitacji, którą zapewnia ZOL.
  • Rehabilitacja lecznicza w formie całodobowej stacjonarnej opieki oddziałowej z uwzględnieniem rehabilitacjo ogólnoustrojowej, neurologicznej czy kardiologicznej.

Całodobowa opieka na oddziale szpitalnym przeznaczona byłaby dla tych pacjentów, którzy potrzebują nie tylko usprawnienia, ale również – ze względu na stan zdrowia – wymagają całodobowej opieki medycznej.

  • Zmniejszenie kolejek do poradni specjalistycznych
  • Zwiększenie oferty artystycznej skierowanej do dzieci i młodzieży, uwzględniającej potrzeby i zainteresowania tej pełnoprawnej grupy odbiorców, a także przełamywanie barier w obcowaniu ze sztuką. Działanie miałoby na celu zmniejszenie tendencji rosnącego uzależnienia od internetu.

Materiał wyborczy KKW Trzecia Droga PSL – PL2050 Szymona Hołowni

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
REDAKCJA | redakcja@stv.info
REDAKCJA | redakcja@stv.infohttps://stv.info/
STV.INFO - Twój nowy portal informacyjny. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla Ciebie.
REKLAMA
NOVIS24PL
REKLAMAspot_img

OBSERWUJ NAS

9,485PolubieniaLubię to
190ObserwującyObserwuj
1,810SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
umiarkowane opady deszczu
24.1 ° C
28.7 °
23.1 °
73 %
4kmh
23 %
śr.
24 °
czw.
23 °
pt.
28 °
sob.
29 °
niedz.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE