-0.6 C
Sandomierz
czwartek, 7 grudnia, 2023
REKLAMA
Strona głównaPolitykaBogusław Włodarczyk o sytuacji w radzie powiatu: "Grillujemy się nawzajem od kwietnia"

Bogusław Włodarczyk o sytuacji w radzie powiatu: „Grillujemy się nawzajem od kwietnia”

Radny Bogusław Włodarczyk po raz kolejny miał uwagi do zmian wprowadzanych do statutu Powiatu Opatowskiego przez samorządową większość, którą nazwał nawet grupą trzymającą władzę. Apelował, by tego najważniejszego dokumentu nie zmieniać. Protest uzewnętrznił rezygnacją z członkostwa w komisji skarg, wniosków i petycji.

Bogusław Włodarczyk  podjął decyzję o rezygnacji, bo uznał, że rada i jej organy działają opieszale i nie podejmują decyzji, które skutecznie kończyłyby problemy jakie mają do rozwiązania. Jak można było się domyśleć, komisja zajmowała się Zespołem Szkół im. Skłodowskiej – Curie, a konkretnie skargą o mobbing jaką na organ prowadzący złożył dyrektor tej placówki. 

Jeśli taka osoba jak pan doktor potrafił zrezygnować w ogóle z pracy to o czymś to świadczy. Ja nie zrezygnowałem z pracy w radzie, bo na mnie głosowało prawie 1,7 tys. osób i będę pracował w tej radzie. Natomiast nie mogę się zgodzić na to, że inteligencja co niektórych osób jest wyższa niż szczyty Himalajów. Przeczytałem dokumenty, podałem dokumenty i uzasadniłem dlaczego złożyłem rezygnację. Był to gest solidarności z kolegą Wojtkiem, który zrezygnował.  

Powinniśmy pokazać jako rada, że potrafimy się wznieść, przeciąć i zająć decyzję, a my pokazujemy jako rada, że grillujemy się nawzajem od kwietnia i nie możemy podjąć żadnej decyzji. 

REKLAMA
PILKINGTON

Radni powiatowi powinni wziąć sobie do serca słowa radnego Włodarczyka, bo sezon na grillowanie, dosłownie i w przenośni dobiega końca. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

spot_img
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.info
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.infohttps://stv.info/
Dziennikarz STV.INFO. Z mediami związany prawie całe życie. Przez kilkanaście lat redaktor naczelny "Wiadomości Świętokrzyskich"
REKLAMA
NOVIS24PL

OBSERWUJ NAS

7,837PolubieniaLubię to
147ObserwującyObserwuj
873SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
zachmurzenie duże
-0.6 ° C
1.2 °
-0.8 °
95 %
1.8kmh
100 %
czw.
-1 °
pt.
-1 °
sob.
-1 °
niedz.
1 °
pon.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE