22.3 C
Sandomierz
niedziela, 14 lipca, 2024
REKLAMA
Strona głównaAKTUALNOŚCIWażny krok dla rewitalizacji Golejowa. Umowa na dokumentację już podpisana

Ważny krok dla rewitalizacji Golejowa. Umowa na dokumentację już podpisana

W staszowskim magistracie podpisano kolejną ważną umowę związaną z rewitalizacją Golejowa. Tym razem podpisany przez burmistrza Staszowa, Leszka Kopcia dokument dotyczy opracowania dokumentacji, której podjęła się Pracownia ABEGOR z Krakowa.

REKLAMA
PILKINGTON

Zakres inwestycji dla którego wykonana zostanie dokumentacja, obejmuje między innymi: utwardzenie i oznakowanie szlaków, ścieżek pieszo-rowerowych i edukacyjnych wokół jeziorek oraz na terenie kompleksów leśnych wraz z określeniem niezbędnych zakresów prac w celu zapewnienia przejezdności, wykonanie deptaka wraz z przebudową oświetlenia oraz wykonanie ciągów komunikacyjnych, oświetlenia i ogrodzenia na terenie ośrodka wypoczynkowego „Wilga”, zakup i montaż domków letniskowych wraz z wyposażeniem, a także przebudowę świetlicy na terenie obiektu, zakup sprzętu rekreacyjnego, przebudowę pola namiotowego, budowę budynku szatni wraz z natryskami i sauną, natrysków zewnętrznych, boiska do piłki plażowej, parku linowego i altany grillowej, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz sieci kablowej wraz z przyłączem światłowodowej oraz poprawę ogólnodostępnej bazy miejsc postojowych.

REKLAMA
SOK

Koszt przedsięwzięcia to 37 200,00 złotych. Zadanie jest współfinansowane z Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”, realizowanego przy pomocy Banku Gospodarstwa Krajowego.

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.info
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.infohttps://stv.info/
Redaktor Naczelny STV.INFO. Od kilku lat związana z mediami lokalnymi. Zawsze z pasją realizująca misję dziennikarską i zawsze obecna blisko ludzkich spraw.
REKLAMA
NOVIS24PL
REKLAMAspot_img

OBSERWUJ NAS

9,684PolubieniaLubię to
193ObserwującyObserwuj
1,900SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
zachmurzenie umiarkowane
22.3 ° C
22.3 °
22.3 °
74 %
3.3kmh
82 %
niedz.
30 °
pon.
30 °
wt.
36 °
śr.
30 °
czw.
29 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE