-7.7 C
Sandomierz
poniedziałek, 6 lutego, 2023
REKLAMA
Strona głównaAKTUALNOŚCIWażny krok dla rewitalizacji Golejowa. Umowa na dokumentację już podpisana

Ważny krok dla rewitalizacji Golejowa. Umowa na dokumentację już podpisana

W staszowskim magistracie podpisano kolejną ważną umowę związaną z rewitalizacją Golejowa. Tym razem podpisany przez burmistrza Staszowa, Leszka Kopcia dokument dotyczy opracowania dokumentacji, której podjęła się Pracownia ABEGOR z Krakowa.

REKLAMA

Zakres inwestycji dla którego wykonana zostanie dokumentacja, obejmuje między innymi: utwardzenie i oznakowanie szlaków, ścieżek pieszo-rowerowych i edukacyjnych wokół jeziorek oraz na terenie kompleksów leśnych wraz z określeniem niezbędnych zakresów prac w celu zapewnienia przejezdności, wykonanie deptaka wraz z przebudową oświetlenia oraz wykonanie ciągów komunikacyjnych, oświetlenia i ogrodzenia na terenie ośrodka wypoczynkowego „Wilga”, zakup i montaż domków letniskowych wraz z wyposażeniem, a także przebudowę świetlicy na terenie obiektu, zakup sprzętu rekreacyjnego, przebudowę pola namiotowego, budowę budynku szatni wraz z natryskami i sauną, natrysków zewnętrznych, boiska do piłki plażowej, parku linowego i altany grillowej, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz sieci kablowej wraz z przyłączem światłowodowej oraz poprawę ogólnodostępnej bazy miejsc postojowych.

REKLAMA
PILKINGTON

Koszt przedsięwzięcia to 37 200,00 złotych. Zadanie jest współfinansowane z Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”, realizowanego przy pomocy Banku Gospodarstwa Krajowego.

spot_img
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.info
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.infohttps://stv.info/
Redaktor Naczelny STV.INFO. Od kilku lat związana z mediami lokalnymi. Zawsze z pasją realizująca misję dziennikarską i zawsze obecna blisko ludzkich spraw.
REKLAMAspot_img
REKLAMA
NOVIS24PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

OBSERWUJ NAS

5,849FaniLubię
109ObserwującyObserwuj
525SubskrybującySubskrybuj
REKLAMa
NOVIS24

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
zachmurzenie umiarkowane
-7.7 ° C
-7.7 °
-7.7 °
93 %
2.8kmh
67 %
pon.
-2 °
wt.
-1 °
śr.
-1 °
czw.
-2 °
pt.
-2 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE