18.1 C
Sandomierz
poniedziałek, 2 października, 2023
REKLAMA
Strona głównaAKTUALNOŚCIWażny krok dla rewitalizacji Golejowa. Umowa na dokumentację już podpisana

Ważny krok dla rewitalizacji Golejowa. Umowa na dokumentację już podpisana

W staszowskim magistracie podpisano kolejną ważną umowę związaną z rewitalizacją Golejowa. Tym razem podpisany przez burmistrza Staszowa, Leszka Kopcia dokument dotyczy opracowania dokumentacji, której podjęła się Pracownia ABEGOR z Krakowa.

REKLAMA

Zakres inwestycji dla którego wykonana zostanie dokumentacja, obejmuje między innymi: utwardzenie i oznakowanie szlaków, ścieżek pieszo-rowerowych i edukacyjnych wokół jeziorek oraz na terenie kompleksów leśnych wraz z określeniem niezbędnych zakresów prac w celu zapewnienia przejezdności, wykonanie deptaka wraz z przebudową oświetlenia oraz wykonanie ciągów komunikacyjnych, oświetlenia i ogrodzenia na terenie ośrodka wypoczynkowego „Wilga”, zakup i montaż domków letniskowych wraz z wyposażeniem, a także przebudowę świetlicy na terenie obiektu, zakup sprzętu rekreacyjnego, przebudowę pola namiotowego, budowę budynku szatni wraz z natryskami i sauną, natrysków zewnętrznych, boiska do piłki plażowej, parku linowego i altany grillowej, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz sieci kablowej wraz z przyłączem światłowodowej oraz poprawę ogólnodostępnej bazy miejsc postojowych.

REKLAMA
PILKINGTON

Koszt przedsięwzięcia to 37 200,00 złotych. Zadanie jest współfinansowane z Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”, realizowanego przy pomocy Banku Gospodarstwa Krajowego.

spot_img
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.info
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.infohttps://stv.info/
Redaktor Naczelny STV.INFO. Od kilku lat związana z mediami lokalnymi. Zawsze z pasją realizująca misję dziennikarską i zawsze obecna blisko ludzkich spraw.
REKLAMAspot_img
REKLAMA
NOVIS24PL

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

OBSERWUJ NAS

7,474PolubieniaLubię to
136ObserwującyObserwuj
776SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
zachmurzenie duże
18.1 ° C
19 °
18.1 °
74 %
2.2kmh
92 %
pon.
17 °
wt.
25 °
śr.
17 °
czw.
19 °
pt.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE