19.3 C
Sandomierz
sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaSportJuniorzy z Opatowa zremisowali z Pogonią Staszów. Trampkarze wygrali w Kunowie

Juniorzy z Opatowa zremisowali z Pogonią Staszów. Trampkarze wygrali w Kunowie

OKS Opatów – Olimpia-Pogoń Staszów 2:2 (0:0)
0:1 Pliska 66’
1:1 Czaja 71’
1:2 Boroń 83’
2:2 Rudnik 85’ (sam.)

OKS: Rutkowski, Masternak, Religa (33 Kalita), Oleksiak, Kulasiak (35 Paluch), Głąb, Czaja, Kontak Turski, Mrozek, Gajda.

Olimpia-Pogoń: Przytuła, Plisak, Kwasek, Boroń, Majczak, Guła, Rudnik, Nurkiewicz, Pluciński, Kuca, Zając.

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się trafić do siatki. W drugiej odsłonie trzy razy trafili piłkarze ze Staszowa, z tym, że raz do własnej bramki. W porównaniu do meczu z Estrem zawodnicy OKS prezentowali się zdecydowanie lepiej.

Wyjazdowa wygrana trampkarzy

PILKINGTON

Stal Kunów – OKS Opatów 2:5 (2:2)

Bramki dla OKS: Zimnicki, Stępień, Zielonka, Gawłowski, Szostak

OKS: Gromczyk, Sikora, Borek, Zając Zimnicki, Swatek, Misiura, Szostak, Gawłowski, Bator, Mizera, Stępień, Głazek, Karek, Kargul, Zielonka.

Podopieczni trenera Mariusza Kadeli udanie rozpoczęli rozgrywki wiosenne. W czwartek na boisku w Kunowie pokonali swoich rówieśników z miejscowej Stali 5:2. DO przerwy był remis 2:2, a po przerwie strzelali tylko piłkarze OKS.

Następne spotkanie trampkarze rozegrają u siebie 23 kwietnia. Ich rywalem będzie Orlicz Suchedniów. Początek meczu zaplanowano na 10:00.