20.8 C
Sandomierz
czwartek, 25 lipca, 2024
REKLAMA
Strona głównaSpołeczeństwoWalne w ożarowskiej spółdzielni „Wzgórze”. Prezesi z absolutorium

Walne w ożarowskiej spółdzielni „Wzgórze”. Prezesi z absolutorium

To była najczęściej wyrażana opinia przez delegatów walnego zgromadzenia członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Wzgórze” w Ożarowie o jej władzach. Ożarowską spółdzielnią od 2013 roku zarządza prezes Piotr Gierach. Od tego czasu poprawia się stan zasobów mieszkaniowych, prowadzone są remonty, bloki są modernizowane. Prezes Gierach podkreślił, że rok 2023, za który władze były w piątek rozliczane był czasem dobrym dla spółdzielni, tak jak lata poprzednie.

Zdecydowana większość bo 112 delegatów zagłosowała za udzieleniem absolutorium Piotrowi Gierachowi. Głosy przeciwne, a było 38, będą prezesa mobilizowały do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz jednostki, którą kieruje.

REKLAMA
PILKINGTON

W tym roku, a w zasadzie już w jego II połowie, spółdzielnia będzie kontynuowała termomodernizację, remonty balkonów. Dużym zadaniem do realizacji będzie wyburzenie i budowa komina, a w zasadzie trzech kominów kotłowni.

Podczas zebrania poruszona została kwestia nieodpłatnego przez spółdzielnię przekazania gminie Ożarów terenów zielonych. Czy tak się stanie, po zaplanowanych konsultacjach, zdecydują mieszkańcy osiedla.

REKLAMA -->

Oprócz zarządu delegaci rozliczyli też radę nadzorczą spółdzielni.

2 KOMENTARZE

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

Pogratulować Spółdzielni w Ożarowie kultury, frekwencji i elokwencji władz!. W Sandomierzu władze SSM wyprosiły Telewizję STV z Walnego :-). Przewodnicząca i Prezes samdomierskiej spółdzielni dukali na walnym bez sensu i bez zrozumienia co i po co mówią. Prawnicy i szeregowi pracownicy musieli tłumaczyć za nich. A przewodniczaca rady SSM stwierdziła że nie ma o czym rozmawiać z STV 🙂

Last edited 24 dni temu by Piotr
Małgorzata

A jest o czym?:)

spot_img
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.info
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.infohttps://stv.info/
Dziennikarz STV.INFO. Z mediami związany prawie całe życie. Przez kilkanaście lat redaktor naczelny "Wiadomości Świętokrzyskich"
REKLAMA
NOVIS24PL

OBSERWUJ NAS

9,786PolubieniaLubię to
194ObserwującyObserwuj
1,940SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
zachmurzenie duże
20.8 ° C
20.9 °
19.3 °
73 %
2.2kmh
90 %
czw.
20 °
pt.
26 °
sob.
30 °
niedz.
29 °
pon.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE