-0.6 C
Sandomierz
czwartek, 7 grudnia, 2023
REKLAMA
Strona głównaNa sygnaleNowy szef staszowskiej policji

Nowy szef staszowskiej policji

W lutym zmienił się szef Komendy Powiatowej Policji w Staszowie. Odchodzącego na emeryturę insp. Leszka Dębowskiego na stanowisku komendanta zastąpił mł. insp. Grzegorz Majsak. Inspektor Leszek Dębowski,  staszowską jednostką kierował przez 6 lat.

REKLAMA
PILKINGTON

Oficjalne pożegnanie dotychczasowego komendanta odbyło się w pierwszych dniach lutego. Jednym z gości wydarzenia był burmistrz Staszowa, Leszek Kopeć, który podziękował odchodzącemu na emeryturę insp. Leszkowi Dębowskiemu za dotychczasową wieloletnią i owocną współpracę z samorządem miejskim.

W miniony czwartek, 10 lutego, w staszowskim magistracie władze Staszowa spotkały się z nowym Komendantem Komendy Powiatowej Policji w Staszowie. W spotkaniu z burmistrzem Leszkiem Kopciem oraz z jego zastępcą, dr Ewą Kondek, uczestniczyli także Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Staszowie, kom. Jacek Rozczypała oraz Komendant Straży Miejskiej w Staszowie, Joanna Tutak. Podczas spotkania między innymi poruszono tematy związane z bezpieczeństwem publicznym na terenie miasta i gminy Staszów.

REKLAMA

Obecny Komendant Powiatowy Policji w Staszowie mł. insp. Grzegorz Majsak, przed objęciem tego stanowiska pełnił funkcję pierwszego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

spot_img
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.info
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.infohttps://stv.info/
Redaktor Naczelny STV.INFO. Od kilku lat związana z mediami lokalnymi. Zawsze z pasją realizująca misję dziennikarską i zawsze obecna blisko ludzkich spraw.
REKLAMA
NOVIS24PL

OBSERWUJ NAS

7,837PolubieniaLubię to
147ObserwującyObserwuj
873SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
zachmurzenie duże
-0.6 ° C
1.2 °
-0.8 °
95 %
1.8kmh
100 %
czw.
-1 °
pt.
-1 °
sob.
-1 °
niedz.
1 °
pon.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE