REKLAMA
Na Cmentarzu Katedralnym w Sandomierzu społeczność Królewskiego Miasta upamiętniła Narodowy Dzień Zwycięstwa – 81. rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie. Delegacje samorządów, instytucji, szkół, harcerze złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze przed pomnikiem 2. Pułku Piechoty Legionów i 4. Pułku Saperów w wojskowej części sandomierskiej nekropolii. Wartę honorową zaciągnęli żołnierze III Batalionu Radiotechnicznego.





REKLAMA








