-2.4 C
Sandomierz
wtorek, 28 listopada, 2023
REKLAMA
Strona głównaOświataBogata oferta „katolika”. Trening biofeedback, wyjazdy na paintball

Bogata oferta „katolika”. Trening biofeedback, wyjazdy na paintball

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu już na trwałe wrosła w mapę sandomierskich placówek oświatowych. Jako jedyna w regionie zapewnia swoim uczniom trening mózgu metodą biofeedback. Jej niewątpliwymi atutami są mało liczne klasy, wychowanie w duchu chrześcijańskim i ulubione prze uczniów zajęcia w sali integracji sensorycznej.

Kadra sandomierskiej placówki uwzględnia różnorodność środowiska. Systematycznie w ramach procesu dydaktyczno – wychowawczego dba aby każdy uczeń rozwijał się pod względem intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Finalnym efektem tych procesów jest osiąganie przez uczniów sukcesów na miarę swoich możliwości.

REKLAMA
PILKINGTON

W osiąganiu sukcesu sprzyja wiele czynników. Jednym z nich są mało liczne klasy. Wiadomo, że im mniej uczniów tym proces edukacyjny jest skuteczniejszy.

Placówka z Sandomierza wspiera uczniów różnego rodzaju terapiami.

REKLAMA

Jako jedyna szkoła w regionie posiada sprzęt i kadrę do terapii biofeedback, czyli tak naprawdę do treningu poprawiającego koncentrację umysłu.

Jak to w szkole zwykle bywa, uczniowie lubią jedne zajęcia mniej inne bardziej. W „katoliku” oblegana jest sala sensoryczna.

Zewnętrzne boisko, plac zabaw z huśtawkami, ścieżka edukacyjna wykorzystywana do nauki przyrody, biologii to kolejne atuty szkoły.

Oprócz lekcji w salach szkolnych szkoła organizuje wyjazdy naukowe. Podczas wf – u uczniowie mają okazję wspinać się na ściance czy zagrać w paintball.

Równie bogata jest oferta pozalekcyjna. Działają m.in. kółko dziennikarskie, szachowe.

Kto jak nie uczniowie najlepiej ocenią szkołę do której uczęszczają.

Jeśli nie chcecie aby wasze dzieci były wepchnięte w edukacyjne ramki, to wybierzcie dla swoich pociech naukę w „katoliku”.

Z ofertą placówki możecie się bliżej zapoznać podczas festynu rodzinnego, który szkoła organizuje w najbliższą niedzielę 21 maja.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

spot_img
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.info
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.infohttps://stv.info/
Dziennikarz STV.INFO. Z mediami związany prawie całe życie. Przez kilkanaście lat redaktor naczelny "Wiadomości Świętokrzyskich"
REKLAMA
NOVIS24PL

OBSERWUJ NAS

7,795PolubieniaLubię to
146ObserwującyObserwuj
854SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
słabe opady śniegu
-2.4 ° C
-1.9 °
-2.4 °
95 %
0.9kmh
100 %
wt.
-3 °
śr.
-1 °
czw.
-0 °
pt.
-1 °
sob.
-0 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE