6.9 C
Sandomierz
sobota, 27 kwietnia, 2024
Strona głównaSportWisłoka Dębica silniejsza od Wisły Sandomierz. 1:4 na murawie przy Koseły

Wisłoka Dębica silniejsza od Wisły Sandomierz. 1:4 na murawie przy Koseły

W dzisiejszym starciu Wisła Sandomierz – Wisłoka Dębica to drużyna gości zdecydowanie rozegrała lepszy mecz. Na boisku przez całe 90 minut widać było przewagę zespołu z Podkarpacia.

Już w dziewiątej minucie, skutecznym strzałem z rzutu karnego na prowadzenie Wisłokę Dębica wyprowadził Błażej Radwanek. W 32. minucie Radwanek podwyższył wynik do 0:2.

PILKINGTON

W drugiej połowie, w 51. minucie goście podwyższyli przewagę na 0:3 strzałem Kamila Rębisza przy asyście Błażeja Radwanka. Chwilę później, w 57. minucie honorową bramkę dla Wisły zdobył Lionel Abate. Ostatni gol padł w 74. minucie, kiedy były zawodnik Wisły Mateusz Stańczyk umieścił piłkę w siatce Stanisława Czarnogłowskiego.

Na konferencji pomeczowej trenerzy Bartosz Zołotar i Robert Chmura podsumowali środowe starcie. Zobacz zapis konferencji prasowej i fragmenty meczu.