0.9 C
Sandomierz
niedziela, 10 grudnia, 2023
REKLAMA
Strona głównaWybory parlamentarne 2023Kampania wyborcza Katarzyny Bińczak na placu targowym w Opatowie. Dobre rozmowy z...

Kampania wyborcza Katarzyny Bińczak na placu targowym w Opatowie. Dobre rozmowy z mieszkańcami

Plac targowy w Opatowie był kolejnym przystankiem kampanijnej trasy Katarzyny Bińczak, kandydatki do Sejmu RP z listy Trzeciej Drogi. Opatowianka ubiegająca się o elekcję do niższej izby polskiego parlamentu zachęcała do oddania na nią głosu. Wraz ze sztabem rozdawała ulotki z programem i drobne gadżety wyborcze.

– To był dobrze spożytkowany czas –mówi Katarzyna Bińczak, kandydatka Trzeciej Drogi do Sejmu. -Przeprowadziłam mnóstwo rozmów, które utwierdziły mnie, że decyzja o kandydowaniu była słuszna. Polsce potrzebne są zmiany. Wszyscy z którymi miałam przyjemność rozmawiać narzekali na wszechobecną drożyznę. Sprzedający mówili, że niebawem będą zmuszeni zamykać swoje małe biznesy. Kupujący twierdzili, że zaopatrują się tylko w podstawowe towary, a i tak bardzo często brakuje im do „pierwszego”. Część robiących w środę zakupy mówiła, że musi sięgać do oszczędności. To co usłyszałam nie jest dla mnie zupełnie czymś nowym. Ja to wszystko wiem z życia codziennego. Nie mniej jednak sytuacja w jakiej się znalazły niektóre osoby spotkane na targu, powodowała „łezkę w oku”. Nie może być takich dysproporcji społecznych. Zmiany są konieczne.

– stwierdziła K. Bińczak

Osoby pytane o udział w wyborach, w większości mówili, że wezmą w nich udział. Część indagowanych nie chciała zdradzić na kogo odda głos. Kandydatka Trzeciej Drogi może liczyć na poparcie, bo pytani podkreślali, że nie jest zmanierowana polityką, zna i rozumie problemy zwykłych ludzi. Dała się poznać jako społeczniczka, a to jest kolejny jej atut. Opatowianie przyznawali, że ich miasto zasługuje na posła, który zadba o ich interesy.

– Proszę wszystkich o głos na mnie w wyborach 15 października. Pamiętajcie, lista nr 2, pozycja 26.

– mówi K. Bińczak.
ZOSTAW KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

spot_img
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.info
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.infohttps://stv.info/
Dziennikarz STV.INFO. Z mediami związany prawie całe życie. Przez kilkanaście lat redaktor naczelny "Wiadomości Świętokrzyskich"
REKLAMA
NOVIS24PL

OBSERWUJ NAS

7,855PolubieniaLubię to
148ObserwującyObserwuj
880SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
zachmurzenie duże
0.9 ° C
1.2 °
0.9 °
89 %
2.8kmh
100 %
niedz.
1 °
pon.
2 °
wt.
3 °
śr.
2 °
czw.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE