-2.4 C
Sandomierz
wtorek, 28 listopada, 2023
REKLAMA
Strona głównaKulturaKoncert dla Niepodległej w Ożarowie. Muzyczne świętowanie 105. rocznicy

Koncert dla Niepodległej w Ożarowie. Muzyczne świętowanie 105. rocznicy

piękny koncert „Zrozumieć Niepodległą” w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie zwieńczył obchody Narodowego Święta Niepodległości. Podczas koncertu usłyszeliśmy pieśni i utwory patriotyczne w wykonaniu śpiewaczki operowej Alicji Węgorzewskiej, solisty Macieja Miecznikowskiego oraz pianisty Roberta Grudnia.

Narodowe Święto Niepodległości w Ożarowie świętowało mnóstwo mieszkańców przez cały dzień. Według burmistrza Ożarowa Marcina Majchera cała społeczność zarówno miasta jak i gminy jest patriotyczne.

REKLAMA
PILKINGTON

Marian Sus, dyrektor MGOK w Ożarowie podkreślił, że uroczystości w Ożarowie organizowane były w ramach projektu „KU NIEPODLEGŁEJ – PRZYSTANEK JAKUBOWICE” w przeddzień 110. rocznicy nadania pierwszych nominacji oficerskich w Legionach Polskich.

Sala widowiskowa w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Ożarowie podczas koncertu zapełniła się do ostatniego miejsca. Taki odzew na wydarzenie organizatorów bardzo cieszy, to pokazuje według Mariana Susa, że takie wydarzenia są potrzebne.

REKLAMA

Fot. Adrian Jakuszewski| STV.INFO

ZOSTAW KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

spot_img
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.info
Katarzyna Kaszluga | k.kaszluga@stv.infohttps://stv.info/
Redaktor Naczelny STV.INFO. Od kilku lat związana z mediami lokalnymi. Zawsze z pasją realizująca misję dziennikarską i zawsze obecna blisko ludzkich spraw.
REKLAMA
NOVIS24PL

OBSERWUJ NAS

7,795PolubieniaLubię to
146ObserwującyObserwuj
854SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
słabe opady śniegu
-2.4 ° C
-1.9 °
-2.4 °
95 %
0.9kmh
100 %
wt.
-3 °
śr.
-1 °
czw.
-0 °
pt.
-1 °
sob.
-0 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE