15.9 C
Sandomierz
sobota, 27 lipca, 2024
Strona głównaSportFatalna końcówka meczu. Wisła Sandomierz przegrywa 0:2 z ŁKS Probudex Łagów

Fatalna końcówka meczu. Wisła Sandomierz przegrywa 0:2 z ŁKS Probudex Łagów

Wisła Sandomierz w 25. kolejce III ligi, na swoim stadionie przegrała z ŁKS Probudex Łagów 0:2. Oba celne strzały oddano w końcówce drugiej połowy tego meczu.

Aż do 85 minuty spotkania oglądaliśmy bezbramkowe widowisko dzisiejszego meczu. Choć w 75 minucie Wisła Sandomierz strzeliła gola, to sędzia główny dopatrzył się faulu na bramkarzu drużyny z Łagowa i gola nie uznał. Dziesięć minut później prowadzenie dla drużyny ŁKS Probudex Łagów zdobył Adrian Bielka, a w doliczonym czasie gry przewagę przeciwników celnym strzałem zwiększył Adam Imiela.

PILKINGTON

Zachęcamy do obejrzenia skrótu meczu i konferencji prasowej trenerów obu drużyn.