Tradycyjnym „sto lat” odśpiewanym przez grupę artystów z domu kultury, lampką szampana, medalami od Prezydenta RP, kwiatami oraz niezliczoną ilością życzeń, uhonorowane zostały pary z 50 letnim i dłuższym stażem małżeńskim mieszkające na terenie gminy Lipnik.
Z gratulacjami i życzeniami dla tych uśmiechniętych, obchodzących rocznicę 50 -lecia pożycia małżeńskiego pospieszył Michał Skotnicki. Wicewojewoda świętokrzyski podkreślił rolę i znaczenie jubilatów w życiu społecznym.
Dostojni jubilaci podzieli się przed naszą kamerą refleksami i wspomnieniami z bycia razem przez pół wieku.
Do grona wspominających swoje śluby dołączył wicewojewoda.
Włodarz Lipnika podziękował jubilatom za ciężką pracę w jakże innych niż dziś warunkach.
Na zakończenie części oficjalnej uroczystości dla bohaterów ceremonii zaśpiewali i zagrali podopieczni miejscowego ośrodka kultury.
















