-3.3 C
Sandomierz
niedziela, 3 grudnia, 2023
REKLAMA
Strona głównaOświataNagrody od burmistrza Iwanisk dla prymusów Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe

Nagrody od burmistrza Iwanisk dla prymusów Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe

Laureaci, finaliści konkursów szczebla regionalnego, wojewódzkiego, krajowego, a nawet międzynarodowego ze szkoły podstawowej w Ujeździe w gminie Iwaniska, odebrali z rąk burmistrza Marka Stańka okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Uroczystość odbyła się sali konferencyjnej zamku Krzyżtopór. Uczniom towarzyszyli rodzice, którzy także otrzymali dyplomy z gratulacjami.

We wtorek w PSP w Ujeździe odbył się dzień profilaktyki. Była to dobra okazja do nagrodzenia uczniów, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli wysokie miejsca w różnorakich konkursach. W sumie nagrody odebrało 12 uczniów z całej szkoły, a ich osiągnięcia potwierdziły tezę, że warto inwestować w oświatę.

REKLAMA
PILKINGTON

Dla Marka Stańka wysoki poziom kształcenia w tej szkole jest szczególnym powodem do zadowolenia, bo to dzięki jego decyzjom i zabiegom, uczniowie szkoły Ujeździe mają bardzo dobre warunki do nauki.

Olimpiady i konkursy z matematyką w roli głównej dały uczniom ze szkoły w Ujeździe najwięcej tytułów. Trzy elementy muszą ze sobą współgrać aby młodzież szkolna, ale także szkoła mogli się cieszyć nie tylko z matematycznych sukcesów.

REKLAMA

Dumni ze swoich osiągnięć byli uczniowie, którzy podkreślali, że musieli się napracować ale było warto. Radości z sukcesów dzieci niekryli też rodzice.

Aneta Ścibisz była podwójnie dumna, bo za sprawą dwóch córek, dwukrotnie odebrała gratulacje. Obie córki to prymuski z matematyki.

Najprawdopodobniej Martyna i Zuzia odziedziczyły geny po rodzicach.

Na zakończenie, Elżbieta Charymska, dyrektor instytucji zarządzającej zamkiem Ossolińskich, zaprosiła uczestników uroczystości na pyszny poczęstunek.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

spot_img
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.info
Jerzy Strzyż | j.strzyz@stv.infohttps://stv.info/
Dziennikarz STV.INFO. Z mediami związany prawie całe życie. Przez kilkanaście lat redaktor naczelny "Wiadomości Świętokrzyskich"
REKLAMA
NOVIS24PL

OBSERWUJ NAS

7,818PolubieniaLubię to
147ObserwującyObserwuj
864SubskrybującySubskrybuj
REKLAMA
SlawomirGagorowski

Z TEGO TYGODNIA

Sandomierz
słabe opady śniegu
-3.3 ° C
-1.6 °
-3.5 °
95 %
2.7kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-5 °
wt.
0 °
śr.
-4 °
czw.
-2 °

NAJPOPULARNIEJSZE

REKLAMA
NASTERNAK

OSTATNIE KOMENTARZE