Sandomierz
sobota, 27 kwietnia, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIOKS przegrał w Pawłowie. Arka wygrała zasłużenie

OKS przegrał w Pawłowie. Arka wygrała zasłużenie

Podbudowani dobra pierwszą połową w meczu z Grodem podopieczni trenera Kicińskiego mieli prawo sądzić, że trudnego terenu w meczu z Arką Pawłów przywiozą jakże im potrzebną zdobycz punktową.

Podopieczni trenera Kalisty sprowadzili zespół z Opatowa na ziemię, choć po pierwszej połowie to OKS prowadził 0:1. Bramkę z tych do szatni zdobył Grzyb po podaniu Kadeli. Miejscowi mieli okazje ale obijali słupek, poprzeczkę.

PILKINGTON

Po przerwie nadal lepsza była drużyna gospodarzy. W 52 minucie Kalista doprowadził do wyrównania, a 3 min. później napastników gospodarzy wyręczyli przyjezdni, trafiając do własnej bramki.

Gościom trzeba przyznać, że zagrali bardzo ambitnie. Niestety sama ambicja i wola walki, to za mało, by zdobywać punkty.

Sytuacja klubu z Opatowa staje się coraz trudniejsza. Utrzymanie w „okręgówce” zdaje się być tylko „matematyczne”. Jednak kibice i piłkarze zespołu z Opatowa muszą wierzyć, że wszystko jest możliwe, dopóki piłka w grze.